Skyworks Solutions Inc. 530AC000321DGR
530AC000321DGR
Part No.:
530AC000321DGR
Datasheet:
ShinYua530AC000321DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 321.0000KHZ LVPECL
Frequency:
321 kHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)