Skyworks Solutions Inc. 530AC125M003DGR
530AC125M003DGR
Part No.:
530AC125M003DGR
Datasheet:
ShinYua530AC125M003DGR.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Frequency:
125.003 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)