Skyworks Solutions Inc. 530AC155M515DGR
530AC155M515DGR
Part No.:
530AC155M515DGR
Datasheet:
ShinYua530AC155M515DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 155.5150MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
155.515 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)