Skyworks Solutions Inc. 530AC161M133DGR
530AC161M133DGR
Part No.:
530AC161M133DGR
Datasheet:
ShinYua530AC161M133DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 161.1330MHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
161.133 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)