Skyworks Solutions Inc. 530BC166M400DGR
530BC166M400DGR
Part No.:
530BC166M400DGR
Datasheet:
ShinYua530BC166M400DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 166.4000MHZ LVDS SMD
Frequency:
166.4 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)