Skyworks Solutions Inc. 530BC172M800DG
530BC172M800DG
Part No.:
530BC172M800DG
Datasheet:
ShinYua530BC172M800DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 172.8000MHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Frequency:
172.8 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)