Skyworks Solutions Inc. 530BC180M000DGR
530BC180M000DGR
Part No.:
530BC180M000DGR
Datasheet:
ShinYua530BC180M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 180.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
180 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)