Skyworks Solutions Inc. 530CC000178DGR
530CC000178DGR
Part No.:
530CC000178DGR
Datasheet:
ShinYua530CC000178DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 178.0000KHZ CMOS SMD
Frequency:
178 kHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)