Skyworks Solutions Inc. 530CC156M257DGR
530CC156M257DGR
Part No.:
530CC156M257DGR
Datasheet:
ShinYua530CC156M257DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2570MHZ CMOS SMD
Frequency:
156.257 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)