Skyworks Solutions Inc. 530DC196M608DGR
530DC196M608DGR
Part No.:
530DC196M608DGR
Datasheet:
ShinYua530DC196M608DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 196.6080MHZ CML SMD
Frequency:
196.608 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
108mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)