Skyworks Solutions Inc. 530EC166M667DGR
530EC166M667DGR
Part No.:
530EC166M667DGR
Datasheet:
ShinYua530EC166M667DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 166.6670MHZ LVPECL
Frequency:
166.667 MHz
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)