Skyworks Solutions Inc. 530FC000338DGR
530FC000338DGR
Part No.:
530FC000338DGR
Datasheet:
ShinYua530FC000338DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 338.0000KHZ LVDS SMD
Frequency:
338 kHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)