Skyworks Solutions Inc. 530KC148M500DGR
530KC148M500DGR
Part No.:
530KC148M500DGR
Datasheet:
ShinYua530KC148M500DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.5000MHZ CML SMD
Frequency:
148.5 MHz
Output:
CML
Voltage-Supply:
1.8V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
108mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)