Skyworks Solutions Inc. 530SC000218DGR
530SC000218DGR
Part No.:
530SC000218DGR
Datasheet:
ShinYua530SC000218DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 218.0000KHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
218 kHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)