Skyworks Solutions Inc. 531AC000185DGR
531AC000185DGR
Part No.:
531AC000185DGR
Datasheet:
ShinYua531AC000185DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 185.0000KHZ LVPECL
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
185 kHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)