Skyworks Solutions Inc. 531BC148M352DGR
531BC148M352DGR
Part No.:
531BC148M352DGR
Datasheet:
ShinYua531BC148M352DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 148.3520MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
148.352 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)