Skyworks Solutions Inc. 531DC200M000DGR
531DC200M000DGR
Part No.:
531DC200M000DGR
Datasheet:
ShinYua531DC200M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 200.0000MHZ CML SMD
Frequency:
200 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
108mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)