Skyworks Solutions Inc. 531FC133M333DG
531FC133M333DG
Part No.:
531FC133M333DG
Datasheet:
ShinYua531FC133M333DG.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3330MHZ LVDS SMD
Packaging:
Strip
Frequency:
133.333 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)