Skyworks Solutions Inc. 531FC194M892DGR
531FC194M892DGR
Part No.:
531FC194M892DGR
Datasheet:
ShinYua531FC194M892DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 194.8920MHZ LVDS SMD
Frequency:
194.892 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)