Skyworks Solutions Inc. 531KC153M600DGR
531KC153M600DGR
Part No.:
531KC153M600DGR
Datasheet:
ShinYua531KC153M600DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 153.6000MHZ CML SMD
Frequency:
153.6 MHz
Voltage-Supply:
1.8V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
108mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)