Skyworks Solutions Inc. 535BC106M250DGR
535BC106M250DGR
Part No.:
535BC106M250DGR
Datasheet:
ShinYua535BC106M250DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
Frequency:
106.25 MHz
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)