Skyworks Solutions Inc. 535FC125M000DGR
535FC125M000DGR
Part No.:
535FC125M000DGR
Datasheet:
ShinYua535FC125M000DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Frequency:
125 MHz
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
98mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)