Skyworks Solutions Inc. 536EC156M250DGR
536EC156M250DGR
Part No.:
536EC156M250DGR
Datasheet:
ShinYua536EC156M250DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
Frequency:
156.25 MHz
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±7ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
121mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)