Skyworks Solutions Inc. 550AE85M1200DG
550AE85M1200DG
Part No.:
550AE85M1200DG
Datasheet:
ShinYua550AE85M1200DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 85.1200MHZ LVPECL
Frequency:
85.12 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
±25ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
130mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)