Skyworks Solutions Inc. 550AH77M7600DG
550AH77M7600DG
Part No.:
550AH77M7600DG
Datasheet:
ShinYua550AH77M7600DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVPECL
Frequency:
77.76 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
±185ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
130mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)