Skyworks Solutions Inc. 550AM122M880DG
550AM122M880DG
Part No.:
550AM122M880DG
Datasheet:
ShinYua550AM122M880DG.pdf
Description:
XTAL OSCILLATOR
Frequency:
122.88 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
±12ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
130mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)