Skyworks Solutions Inc. 550AM80M0000DG
550AM80M0000DG
Part No.:
550AM80M0000DG
Datasheet:
ShinYua550AM80M0000DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ LVPECL
Frequency:
80 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
±12ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
130mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)