Skyworks Solutions Inc. 550BE102M400DG
550BE102M400DG
Part No.:
550BE102M400DG
Datasheet:
ShinYua550BE102M400DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 102.4000MHZ LVDS
Frequency:
102.4 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
±25ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
108mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)