Skyworks Solutions Inc. 550ND148M500DG
550ND148M500DG
Part No.:
550ND148M500DG
Datasheet:
ShinYua550ND148M500DG.pdf
Description:
XTAL OSC VCXO 148.5000MHZ LVDS
Frequency:
148.5 MHz
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
±80ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
108mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)