Skyworks Solutions Inc. 570DBC000117DGR
570DBC000117DGR
Part No.:
570DBC000117DGR
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua570DBC000117DGR.pdf
Description:
XTAL OSC XO 133.3333MHZ CML SMD
  • Related Categories
Package/Case:
8-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
Si570
ProductStatus:
Active
BaseResonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
133.3333 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Output:
CML
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
117mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)