Skyworks Solutions Inc. 599DCB002121DG
599DCB002121DG
Part No.:
599DCB002121DG
Manufacturer:
Skyworks Solutions Inc.
Category:
Oscillators
Package:
8-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua599DCB002121DG.pdf
Description:
XO DIFF I2C PROGR VCXO 10-810MHZ
  • Related Categories
Package/Case:
8-SMD, No Lead
Packaging:
Strip
Series:
Si599
ProductStatus:
Active
BaseResonator:
Crystal
Type:
VCXO
Frequency:
100 MHz
Function:
Enable/Disable (Reprogrammable)
Output:
CML
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
±130ppm
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
120mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)