CTS-Frequency Controls 626L16604CMT
626L16604CMT
Part No.:
626L16604CMT
Datasheet:
ShinYua626L16604CMT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 166MHZ 1.8V LVDS
Frequency:
166 MHz
Voltage-Supply:
1.8V
FrequencyStability:
±30ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
20mA
Size/Dimension:
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)