CTS-Frequency Controls 626L2503GMT
626L2503GMT
Part No.:
626L2503GMT
Datasheet:
ShinYua626L2503GMT.pdf
Description:
XTAL OSC XO 25MHZ 1.8V LVDS
Frequency:
25 MHz
Voltage-Supply:
1.8V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 105°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
20mA
Size/Dimension:
0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)