EDAC Inc. 627-21W4224-4N1
627-21W4224-4N1
Part No.:
627-21W4224-4N1
Datasheet:
ShinYua627-21W4224-4N1.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 21POS VERT SLDR
CurrentRating(Amps):
5A, 40A