EDAC Inc. 627-27W2222-4N1
627-27W2222-4N1
Part No.:
627-27W2222-4N1
Datasheet:
ShinYua627-27W2222-4N1.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 27POS SLDR CUP
CurrentRating(Amps):
5A, 40A