EDAC Inc. 628-17W2224-1TE
628-17W2224-1TE
Part No.:
628-17W2224-1TE
Datasheet:
ShinYua628-17W2224-1TE.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
FlangeFeature:
Mating Side (M3)
CurrentRating(Amps):
5A, 10A