EDAC Inc. 628-17W2224-4T4
628-17W2224-4T4
Part No.:
628-17W2224-4T4
Datasheet:
ShinYua628-17W2224-4T4.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
FlangeFeature:
Board Side (4-40); Mating Side (4-40)
CurrentRating(Amps):
5A, 40A