EDAC Inc. 628-17W2224-4T6
628-17W2224-4T6
Part No.:
628-17W2224-4T6
Datasheet:
ShinYua628-17W2224-4T6.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
FlangeFeature:
Mating Side (4-40)
CurrentRating(Amps):
5A, 40A