EDAC Inc. 628-17W2224-4TC
628-17W2224-4TC
Part No.:
628-17W2224-4TC
Datasheet:
ShinYua628-17W2224-4TC.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS VERT SLDR
FlangeFeature:
Board Side (M3); Mating Side (M3)
CurrentRating(Amps):
5A, 40A