EDAC Inc. 629-11W1640-3T1
629-11W1640-3T1
Part No.:
629-11W1640-3T1
Datasheet:
ShinYua629-11W1640-3T1.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 11POS R/A SLDR
CurrentRating(Amps):
5A, 30A
BacksetSpacing:
0.370 (9.40mm)