EDAC Inc. 629-13W3240-4N1
629-13W3240-4N1
Part No.:
629-13W3240-4N1
Datasheet:
ShinYua629-13W3240-4N1.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SLDR
CurrentRating(Amps):
5A, 40A
BacksetSpacing:
0.370 (9.40mm)