EDAC Inc. 630-17W2250-1N1
630-17W2250-1N1
Part No.:
630-17W2250-1N1
Datasheet:
ShinYua630-17W2250-1N1.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 17POS R/A SLDR
CurrentRating(Amps):
5A, 10A
BacksetSpacing:
0.370 (9.40mm)