EDAC Inc. 630-25W3250-2TE
630-25W3250-2TE
Part No.:
630-25W3250-2TE
Datasheet:
ShinYua630-25W3250-2TE.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
CurrentRating(Amps):
5A, 20A
BacksetSpacing:
0.370 (9.40mm)