CTS-Frequency Controls 637L16253I3T
637L16253I3T
Part No.:
637L16253I3T
Datasheet:
ShinYua637L16253I3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 162.5000MHZ LVDS SMD
Frequency:
162.5 MHz
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
66mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)