CTS-Frequency Controls 637L17502I2T
637L17502I2T
Part No.:
637L17502I2T
Datasheet:
ShinYua637L17502I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 175.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
175 MHz
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±100ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
66mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)