CTS-Frequency Controls 637P17503C3T
637P17503C3T
Part No.:
637P17503C3T
Datasheet:
ShinYua637P17503C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 175.0000MHZ LVPECL
Frequency:
175 MHz
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±50ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)