CTS-Frequency Controls 637P17855I2T
637P17855I2T
Part No.:
637P17855I2T
Datasheet:
ShinYua637P17855I2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 178.5000MHZ LVPECL
Frequency:
178.5 MHz
Output:
LVPECL
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-40°C ~ 85°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
88mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)