CTS-Frequency Controls 637V18005C2T
637V18005C2T
Part No.:
637V18005C2T
Datasheet:
ShinYua637V18005C2T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 180.0000MHZ LVDS SMD
Frequency:
180 MHz
Voltage-Supply:
2.5V
FrequencyStability:
±25ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
66mA
Size/Dimension:
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)