Amphenol ICC (FCI) 65112-011LF
65112-011LF
Part No.:
65112-011LF
Manufacturer:
Amphenol ICC (FCI)
Category:
Rectangular Connectors - Housings
Package:
Datasheet:
ShinYua65112-011LF.pdf
Description:
CONN RCPT HSG 11POS 5.08MM
Packaging:
Bulk
Series:
ProductStatus:
Obsolete
ConnectorType:
Receptacle
ContactType:
Female Socket
NumberofPositions:
11
Pitch:
0.200 (5.08mm)