CTS-Frequency Controls 653L21256C3T
653L21256C3T
Part No.:
653L21256C3T
Manufacturer:
CTS-Frequency Controls
Category:
Oscillators
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ShinYua653L21256C3T.pdf
Description:
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
  • Related Categories
Package/Case:
6-SMD, No Lead
Packaging:
Tape & Reel (TR)
Series:
653
ProductStatus:
Active
BaseResonator:
Crystal
Type:
XO (Standard)
Frequency:
212.5 MHz
Function:
Enable/Disable
Output:
LVDS
Voltage-Supply:
3.3V
FrequencyStability:
±20ppm
AbsolutePullRange(APR):
OperatingTemperature:
-20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth:
Current-Supply(Max):
66mA
Ratings:
MountingType:
Surface Mount
Size/Dimension:
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)